Блог

Які переваги торгів на відкритій віртуальній платформі Prozorro.Sales?

Найближчим часом процес продажу майна банкрута відбуватиметься з максимальною прозорістю. Це стало можливим завдяки успішній розробці та набуттю чинності Кодексу про банкрутство на території України. Він врахував прохання активістів ініціювати продажі через прозору державну систему, а саме Prozorro.Sales www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/. Публічна пропозиція щодо продажу компаній, що зазнали невдачі, гарантує чесність і прозорість, тому кожен, хто попередньо зареєстрував особистий рахунок на платформі, може брати участь в аукціонах.

У 2019 році набув чинності Кодекс про банкрутство, завдяки якому було внесено численні зміни до сучасного законодавчого законодавства. У зазначеному нормативно-правовому документі це гарантує регулювання сфери продажу активів банкрутства та з чітким формулюванням процедури проведення аукціону щодо фізичних та юридичних осіб.

Крім того, допуск до продажу невдалого майна через сучасну віртуальну платформу Prozorro.Sales вважається однією з найважливіших змін. Електронний ресурс розроблений і успішно працює з 2016 року.

Завдяки успішному проекту державної віртуальної платформи Prozorro. Державні та приватні компанії мають можливість продавати особисті активи якомога ефективніше для подальшого розрахунку з прямими кредиторами. Зазначимо, що лише за останні кілька років відкритих торгів держава зуміла отримати прибуток до 25 мільярдів гривень. Водночас кількість зареєстрованих учасників аукціону перевищує 15 000 користувачів, включаючи фізичних та юридичних осіб.

Недоліком віртуальної платформи є неможливість безпосередньої реєстрації особистого кабінету з офіційного веб-сайту. Тому вам доведеться користуватися послугами акредитованих компаній. Українська торгова біржа вважається найпопулярнішою. На додаток до авторизації, сайт пропонує можливість брати активну участь у різних аукціонах, що проводяться на Prozorro.Sales. Це пов’язано зі статусом офіційного партнера.