Блог

Як вигідно продавати арештоване майно на електронних майданчиках

Сьогодні майно, придбане Українською універсальною біржею, продається на аукціоні для чесного продажу. Усі аукціони є відкритими, швидкими та насамперед ефективними для громади. Такий підхід до цього питання став максимально відкритим та справедливим завдяки антикорупційним реформам та створенню прозорої державної системи. Ця система працює майже п’ять років і є найпопулярнішим українським універсалом https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property, пов’язаною з цією системою, і отримала найвищу акредитацію від Міністерства торгівлі економічним розвитком в Україні. Усі транзакції проводяться у відкритому форматі на торгових майданчиках з прозорою системою.

Продаж придбаних об’єктів – це чудовий бізнес

Щороку таке право власності встановлюється більш надійно, а державна виконавча служба проводить арешти. Це пов’язано з тим, що позичальники банків мають обмежений доступ до свого майна. В даний час придбане майно повинно продаватися лише через електронну систему торгів, підключення до системи прозоре. Українська універсальна біржа є лідером серед цих торгових майданчиків. Якщо активація відбувається якимось чином, ніколи не буде чесності та ефективності, оскільки в цьому напрямку часто застосовуватимуться шахрайські схеми. Майно, придбане на аукціоні, часто навмисно недооцінюється, щоб його придбала конкретна особа.

Оскільки біржа перебуває під контролем антикорупційної системи з прозорістю, неможливо реалізувати шахрайські пропозиції в українській універсальній біржі. Українська універсальна біржа – це відкрита платформа, на яку може зареєструватися кожен. Оскільки вони накопичуються все більше і більше, велика кількість користувачів, які створюють здорову конкуренцію за продаж придбаних об’єктів нерухомості, можуть робити це за найвищої можливої ​​вартості.

Сьогодні виникає питання про створення єдиного документа про житлову власність, оскільки продаж або блок власності вводиться майже з усіх причин. В даний час Національне агентство з питань пошуку та управління активами вирішує цю проблему, оскільки визначило кілька основних корупційних схем. В даний час вважається, що вартість об’єктів, що перевищує 3 мільярди, є таким показником. Більшість придбаних об’єктів нерухомості розташовані у великих містах та столицях, переважно нерухомість або автомобілі.