Блог

Як користуватися фільтром на сайті УЕБ для спрощення пошуку лотів з продажу необробленої деревини

Аукціони з продажу необробленої деревини не втрачають своєї актуальності. Вони однаково популярні на території всієї України. Це означає, що цікаві лоти можна знайти як у Львові, так і в Києві. Все залежить від того, в якому саме місці проживає конкретна особа, яка зацікавлена в придбані подібної сировини.

Варто зазначити, що одним з досить серйозних критеріїв при виборі лоту залишається лісне господарство. Ще не так давно, саме ці господарства мали повну свободу дій та могли продавати ліс, не публікуючи жодної інформації про вартість лоту та об’єми деревини.

В сучасних умовах все серйозно змінилось і вказання вартості та іншої інформації є обов’язковою умовою. Сайт sale.ueex.com.ua – це те місце, де ви можете знайти величезний перелік лотів з необробленою деревиною. Це можуть бути як листяні так і хвойні породи. Все залежить від думки кожного користувача, яка сама сировина буде для нього найбільш цікавою.

Як налаштувати фільтр для пошуку лотів з деревиною

Новачки, які не зовсім розібрались в тому, як працює система аукціонів, часто задають питання відносно того, яким чином можна спростити процес пошуку лотів. звичайний варіант пошуку в суцільній стрічці є досить затратним в плані часу. Щоб знайти цікавий лот, доводиться продивлятися десятки сторінок, причому робити це на постійній основі.

Саме для того, щоб учасникам торгів було зручніше шукати лот й була реалізована система фільтрування. Все дуже просто – учасник торгів особисто задає ті параметри, що вважає за потрібне. Тобто, вже виходячи з заданих критеріїв, система буде пропонувати лише ті лоти, які будуть відповідати цим самим критеріям.

У випадку з продажем лісу, можна виділити такі пункти, як:

  • Обробка – користувач може особисто обрати, який варіант сировини буде для нього більш цікавим. Ліс може виставлятися на торги в обробленому або ж необробленому вигляді. Практика показує, що більш популярним є саме другий варіант;
  • Структура – ще один не менш важливий критерій, який може спростити пошук цікавого лоту полягає в особливостях самої сировини. Ліс може бути хвойним або листяним. Відповідно, користувачі самі обирають відповідну категорію. За допомогою фільтру можна навіть обрати конкретну породу деревини;
  • Географічне положення – цілком зрозуміло, що ніхто не буде брати участь в торгах, які проводяться за сотні кілометрів від місця знаходження окремого взятого учасника торгів. Головне завдання для кожного учасника – це знайти лот від найближчого лісного господарства. В сучасних умовах серйозних проблем з цим майже не виникає;
  • Об’єм – партії учасники також мають можливість самостійно відсіяти ті лоти, які не підходять їм за запропонованими об’ємами деревини. В цьому плані, кандидати відштовхуються від своїх фінансових можливостей, та напрямків де вони планують використовувати придбану сировину;
  • Сорт –  на даний момент на території України діє європейська система розподілення деревини за сортами. Всього виділяється 4 основних групи деревини по рівню якості, це: A, B, C, D.

Для додаткової економії часу, можна не просто налаштувати фільтри, але й скористатися e-mail розсилкою або ж telegram-ботом. Обидва варіанти дозволяють отримати оголошення про запуск торгів, які відповідають вашим критеріям, на мобільний телефон.

Більш детально дізнатися про те, як реалізується необроблена деревина в Львові та інших містах, можна дізнатися за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-lqvovi-na-prozorro-sale. Інформація постійно оновлюється й завжди відповідає дійсності.