Блог

Продаж нерухомості в Прозорро.

Система аукціонів розроблена в багатьох країнах світу. Це загальновживаний інструмент купівлі-продажу будь-якої нерухомості (заміської, житлової, комерційної). Відсоток придбання нерухомості на аукціонах у світі досягає 80. Для України такий підхід є абсолютно новим. Система публічних торгів Pozorro.Sale працює лише 3 роки, але вже досягла чудових результатів.Більш детально можна подивитися тут https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-sumah/.

Нерухомість продається по всій Україні, включаючи села. Українці мають можливість купувати квартири, котеджі та інші приміщення на чесних та вигідних умовах. Система працює через акредитовані сайти, які включають Українську універсальну біржу. Тисячі людей регулярно переглядають пропозиції, вказуючи на їх зацікавленість. Prozorro вже завоював довіру громадян України завдяки повній прозорості своєї роботи. Будь-хто може ознайомитись з усіма пропозиціями різних сфер національного ринку, вибрати цікаві та подати такий самий запит іншим учасникам аукціону.

Купівля нерухомості через аукціонну систему має багато переваг. Основними з них є:

  • очевидні вимоги до всіх учасників торгів без будь-яких умов або прихованих платежів;
  • продаж предметів за ринковою ціною або нижче, що вигідно як Короні, так і переможцям аукціону
  • висока швидкість всього процесу, включаючи підписання контракту;
  • інтерес великого кола людей.

Електронні аукціони – чи не єдина система, яка дозволяє покупцям знайти ідеальний варіант для місцевих жителів та продавців швидко продати їх, коли це потрібно. Стартова ціна об’єктів, як правило, на порядок нижча від ринкової, але в процесі конкуренції серед учасників вона зростає в кілька разів. Є 3 раунди ставок. Опис партії вказує мінімально можливий крок. Важливо пам’ятати, що цей крок слід розраховувати не на основі рівня конкурента, а на основі вашого попереднього. Багато людей не знайомі з цим правилом і тому значно завищують ціну. Для того, щоб зробити ставку, потрібно лише 3 хвилини, тому ви повинні бути готові поглянути.